dynamica team700

Динаміка та Aral – партнерство з 1999 року

"Динаміка" – це незалежна київська компанія, яка спеціалізується на імпорті та дистрибуції мастильних матеріалів найвищої якості. Менеджмент та ядро нашого колективу працює в одній команді з 1993 року. Нічим, крім масла, ми не займалися, на наших очах та за нашої участі зароджувався та розвивався сучасний український автосервіс та нова промисловість. Можемо сміливо сказати про себе, що про масло ми знаємо все.

Наш досвід починався зі співробітництва з Shell (1993 – 1999), одного зі світових лідерів в галузі нафтопереробки. 90-ті роки – це була епоха становлення українського автомобільного бізнесу, період навчання як для українських компаній, так і для західних корпорацій, що приходили на наш ринок. В той час знання даної теми більшістю споживачів зводилось до поділу моторних мастил на дві групи: 1) вітчизняні, 2) мастила SAE. Щодо останніх, найбільш популярним словосполученням було "масло SAE 15W-40".

Компанія Shell мала особливий підхід до українського ринку, з часом наші погляди розійшлися. Ми очікували кращого контролю за становищем марки мастил Shell на ринку. В корпорації, очевидно, робили ставку на більший бізнес: розвідку та видобування нафти й газу, мережу АЗС, продаж палива...

Отже з компанією Shell ми розлучилися з метою знайти кращого партнера. І нам це вдалося. Нашим наступним постачальником в 1999 році стала на той час незалежна німецька фірма Aral. Aral - незаперечний лідер німецького ринку, найбільшого в Європі та 4-го за розміром паливного ринку світу. Компанія на той час мала (і дотепер зберегла) мережу з понад 2500 АЗС в ФРН та сусідніх країнах, розробляла формули більшості своїх продуктів у власному дослідницькому центрі Aral-Forschung в Бохумі, мала асортимент мастил з понад 600 найменувань та експортувала продукцію в понад 50 країн світу. Ми горді і дотепер бути єдиним офіційним дистриб'ютором Aral в Україні.

Проте глобалізація, що охопила світову економіку на початку 2000-х років, не оминула й Aral, одне з найстарших німецьких підприємств. З 2002 року спочатку частково, а потім повністю Aral переходить під контроль British Petroleum, одного з гігантів світової нафтової індустрії. Для BP основної цінністю бізнесу Aral була і є доля на німецькому паливного ринку. Мастильний бізнес поступово втрачає ту широту асортименту, з якою ми починали дистрибуцію в 1999 році. Зокрема було прийнято рішення про зняття з виробництва продукції для мотоциклів, гальмівної рідини, деяких популярних на нашому ринку продуктів, як наприклад Aral MegaTronic SAE 5W-50, звужено асортимент промислових олив, тощо.

Однак на щастя, оптимізація та уніфікація ніяким чином не вплинула на якість самої продукції: як завжди Aral – made in Germany, і що важливо для українських споживачів – made for Germany. За 17 років у нас не було жодного нарікання на якість продукції, а сприйняття спеціалістами та споживачами марки Aral в Україні є чи не найкращим серед конкурентів.

Фірма "Динаміка" як єдиний офіційний дистриб'ютор Aral чимало зробила для популяризації та поширення мастил цієї марки на українському ринку. Нам довіряють тисячі покупців як надійному та порядному постачальникові. Ми не просто продаємо мастила, ми ділимось технічною інформацією, надаємо поради, консультації та виконуємо роль моста між виробником та споживачем. У випадку нештатних ситуацій, рекламацій, скарг, тощо, ми направляємо проби в сертифіковану лабораторію виробника в Німеччині.

Наші основні переваги:

• Високий рівень технічних знань та досвід наших спеціалістів
• Значні товарні запаси
• Присутність штатних співробітників компанії в більшості регіонів
• Локальні склади в обласних центрах України
• Продаж вроздріб через власний інтернет-магазин з миттєвою доставкою

Запрошуємо до співпраці! З нами приємно працювати.