Офіційний дистриб'ютор Aral в Україні

1. Продукція Aral виробляється виключно в Німеччині

Відмінною рисою марки Aral є те, що вона завжди, з моменту заснування фірми у 1898 році, була виключно німецькою – для внутрішнього ринку. У 30-ті роки, у 80-ті, в наш час – всю свою історію для Aral найголовнішим був та залишається німецький ринок.

Основним для компанії є паливний бізнес - Aral має найширшу мережу АЗС у Німеччині. Другим за важливістю напрямом є виробництво та реалізація мастильних матеріалів. На даний час мастильні матеріали Aral виготовляються на заводах у Зальцбергені та Гамбурзі. Основна частина масел для легкових автомобілів виробляється у Гамбурзі, більшість же вантажних, трансмісійних, гідравлічних та індустріальних олив традиційно виготовляються у Зальцбергені.

Виробництво масел Aral у Зальцбергені триває вже, до речі, кілька десятків років. Завод у Зальцбергені є одним з найстаріших нафтопереробних підприємств Європи, який, незважаючи на вік, має найсучаснішу систему контролю якості та екологічних стандартів.

2. Aral – це понад 100 років інновацій та розвитку

Фірма Aral з моменту свого заснування йшла шляхом безперервного розвитку та інновацій, найбільш знаковою з яких є винахід синтетичного масла. Саме спеціалісти фірми Aral (в той час вона мала назву B.V.) у 1939 році вперше в світі розробили технологію виробництва синтетичного моторного масла.

Також варто згадати інноваційну технологію виробництва бензину із суміші АРоматичних та АЛіфатичних вуглеводнів, створену в 1924 році. Перші літери цих слів спочатку дали назву новому виду пального, а з часом – усьому підприємству.

Серед інших знакових подій можна також назвати першу в світі роботизовано водневу заправку в аеропорту Мюнхена, яку було відкрито у 1999 році.

3. Aral – це власний науково-дослідницький центр

Власний науково-дослідницький центр Aral-Forschung було відкрито у 1926 році. Ця подія стала свідченням великої уваги, яку компанія приділяла постійному вдосконаленню своїх продуктів та послуг.

Центр Aral-Forschung працює і в наш час, але вже на всю корпорацію British Petroleum, частиною німецького підрозділу якої фірма Aral стала у 2002 році.

4. Паливний бренд номер 1 у Німеччині

За даними соціологічного дослідження, слово «Арал» відомо 98% населення Німеччини. Aral є беззаперечним лідером німецького паливного ринку, першого в Європі та четвертого в світі за обсягами реалізації. В Німеччині працюють більше 2500 автозаправних комплексів Aral, що є найбільшою мережею АЗС у ФРН.

5. Допуски провідних німецьких автовиробників

Мастильні матеріали Aral завжди одними з перших отримують допуски німецьких виробників. Це зумовлено тісними зв’язками із конструкторськими бюро провідних автоконцернів, адже в багатьох випадках розробка агрегату (двигуна, коробки передач, мосту) ведеться паралельно з розробкою відповідних мастильних матеріалів.

Глобалізація та вихід на експортні ринки дали поштовх до розширення асортименту масел Aral і, таким чином, в ньому з’явились автомобільні та трансмісійні масла й рідини і для інших європейських, американських та азійських марок автомобілів.

6. Масла Aral від офіційного дистриб’ютора - гарантія якості

Компанія «Динамика ДП» - єдиний офіційний дистриб’ютор мастильних матеріалів Aral в Україні. Назву та сайт нашого підприємства ви можете побачити на етикетках продукції Aral та на сайті виробника aral-lubricants.de. Партнерські відносини між колективом «Динаміки» та експортним відділом Aral було встановлено ще у 1999 році.

Довіра автовласників до «Динаміки» зумовлена тим, що за довгі роки роботи дистриб’ютор не тільки завжди високо ніс прапор передової німецької марки, але й заслужив власний авторитет надійного постачальника мастильних матеріалів найвищої якості. Наша стабільність – це запорука впевненості наших бізнес-партнерів та клієнтів в якості 100% німецького масла.

Великий досвід використання масел Aral в Україні говорить про те, що оригінальні масла Aral дають змогу:

• значно подовжити моторесурс вашої техніки;

• зменшити видатки на ремонт та простій автомобілів чи обладнання;

• досягти відчутної економії пального, знизити енерговитрати.

В останні роки ми періодично стикаємося з ситуаціями, коли бажання зекономити штовхає деяких споживачів на придбання мастил, зовні схожих на Aral. Підробка продукції відомого бренду – це визнання його популярності, однак чи приємно споживачам користуватися товарами сумнівної якості та невідомого походження?..

Рецепт зниження ризиків дуже простий – купувати масло у офіційного дистриб’ютора або його авторизованих дилерів. Це – найнадійніший спосіб, тому що дешеве масло врешті-решт стає дорогим.

7. Динамічна доставка при купівлі в інтернеті

Фірма «Динаміка» працює по всій Україні. Завдяки розгалуженій мережі локальних складів в більшості обласних центрів та штату регіональних співробітників, продукція Aral з нашого інтернет-магазину відправляється миттєво. В той час, як інші мають замовити товар у дистриб’ютора, наша задача значно простіша – ми невідкладно відправляємо товар зі свого центрального складу або доставляємо зі своїх регіональних складів. Тому наша «динамічна» доставка – це доставка день у день або відправка товару в день замовлення одним з загальнонаціональних поштових операторів, наприклад «Нова Пошта» або «Ін-Тайм».